Çilek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 Okulun Sırrı

2 posters

1 Okulun Sırrı Empty 1 Okulun Sırrı

Mesaj tarafından "-мâйqâ Paz Ekim 18, 2009 4:33 pm

Bu hikaye benim 3.5 yılımı alan bir araştırma sonucunda doğrulanmış bir hikaye hikaye sadece bir kzın üzerine.... İki kız varmış bir iddaya girmişler.Bir erkeği tavlayıp onunla yatarlarsa 5 milyar alacakmış tavlayan kişi.Kızlardan biri (adlarını gizli tutmak istiyorum)fotbol oynayan sigara içen uyuşturucu ve alkol alan bir kzmış diyeri ise her dersi 100 olan hanım hanimcık bir kızmış.Ve bu idda sadece bir erkeğin üzerine oynanacakmış ve o erkeği seçmişler.İşte 5 ay 6 ay geçtikten sonra falan düzgün olan kız kazanmı onunla çıkmaya başlamış ve kurallara göre de onunla yatması gerekiyomuş.O arada da okulda 1 hafta öncesinden çatı bir den bire yıkılmış.Orayı tahta ile kapatmışlar.Neyse o kız ile adam yatakhane de sevişmeye başlamışlar birden bire çok kötü bir yamur başlamış ama o çocuk bir şey olmaz diyerek devam etmişler.Daha fazla ileri gitmişler o gece.O kz o erkekle yatmaya başlamış o gece çatı katı tahtadan kapatıldığı için su geçirmeye başlamış.Ama onlar aldırmamışlar adam kızın yanındayken yerlerde su olduğu için kaymış ve yere düşmüş yere düşerkende sırayı kızın göbek hizasına çekmiş.Sıra kaygan olduğu için kız kaymış sıradan o arada sıranın ucu göbek hizasında olduğundan dolayı oraya girmiş ve göbek deliğinin üstüne kadar yırtılmış bacakları ikiye ayrılmış ve kız baya kötü bir çığlık atarak orada can vermiş adam da korkup kaçmış.Bu olaydan 2 ay sonra kzın ve o erkeğin gözleri oyulmuş ve duvara da bir yazı yazıldığını görmüşler yazı da şuymuş ikisinde de 'Beni ölü olarak gördüler ben de bu utancımdan dolayı onların gözlerini ellerine veriyorum ki onlarda biraz utansın'demiş adamlar ellerine baktığında gözlerini bulmuşlar ve bizim okulda 14 Mart'ta saat öğlen 12:00 da bir çığlık bazı kişile duyar onlardan biri de benim ..... O ruh sonsuza dek orada kaldı ve kalacakta çünkü o orada lanetlendi sonsuza kadar ve sadece hisleri yüksek olan kişiler bu dünyaya kapatılan ruhu hisedebilir...
1 Okulun Sırrı 1003-84
"-мâйqâ
Cezalı Üye
Cezalı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 4627
Hobiler : KediLerimLe İlgilenmek~Psd Oynamak~ßisikLet Sürmek ~ Koşu Yarışı YapMak ;)
Lakap : Çita,Kedi qRaLiçHesi,DeMoN"SsS
Özel Başlık : 1 Okulun Sırrı 3331

ßôJüqLérn aSaßndan aNcaq "  MînnoJss & Uqur böJüü & pukéLemun" Korunr r.r

oLd Me:Cemre

1 Okulun Sırrı Empty Geri: 1 Okulun Sırrı

Mesaj tarafından ozne Paz Ekim 18, 2009 5:11 pm

Lütfen Terbiyesiz şeyler yazmayalım..! KİLİT+ÇÖP
ozne
ozne
Forumun Polisi
Forumun Polisi

Kadın Mesaj Sayısı : 2743