Çilek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson...Öldü!?!

4 posters

Michael Jackson...Öldü!?! Empty Michael Jackson...Öldü!?!

Mesaj tarafından "-мâйqâ Cuma Haz. 26, 2009 3:47 pm

Dünyaca ünlü pop yıldızı Michael Jackson, öğle saatlerinde geçirdiği ani kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Sağlık ekiplerinin Jackson'un malikanesine ulaştığında ünlü yıldızın nabzının atmadığı ve kalbinin durduğu iddia edildi. Olayın ardından ilk gelen bilgilerde Jackson'un Ucla Sağlık Merkezi'nde komada olduğu belirtilse de aradan geçen zaman içerisinde ünlü yıldızın hayatını kaybettiği yönündeki bilgiler çeşitli kaynaklar tarafından doğrulandı. Henüz konuyla ilgili net bir açıklama yapılmasa da Jackson'un hayatını kaybettiğine kesin gözüyle bakılıyor. Pop'un kralı olan Jackson'un yaşam hikayesine yer veren wikipedia'dan yapılan derlemeye göre; "29 Ağustos 1958 tarihinde Indiana'nın Gary bölgesinde doğan Afro-Amerikan uyruklu şarkıcı, söz yazarı ve ekonomist olan Jackson ailesinin 7. çocuğuydu. 1971 yılında 11 yaşındayken Jackson 5 grubuyla müzik hayatına atılan ve Off the Wall (1979), Thriller (1982), Bad (1987), Dangerous (1991), History (1995) gibi başarılı solo albümler sayesinde "King of Pop" (Pop'un kralı) lakabını alan Jackson, bir sanatçı olarak daha önce bilinenlerden sadece Elvis Presley, Beatles ve Frank Sinatra'nın ulaşabildiği olağanüstü bir şöhrete sahipti.

- ÇOCUKLUK VE GENÇLİK YILLARI: 1958 - 1978
Dokuz çocuklu bir ailenin yedinci üyesi olarak dünyaya gelen Michael Joseph Jackson'un, fabrika işçisi olan babası Joseph Jackson, müziğe tutku derecesinde bağlıydı ve boş zamanlarında gitar çalıyordu. Eşi Katherine (Scruse) ile evlenip kalabalık bir aile haline geldikten sonra bu ilgisini çocuklarına da aşıladı. 60'lı yılların başlarında büyük erkek kardeşleri, Jackie, Tito ve Jermaine, babaları tarafından organize edilen "The Jackson Brothers" adında bir grup kurarak, kulüplerde şarkı söylemeye ve yarışmalara katılmaya başladı. Jackson'un sahip olduğu ses ve dans yeteneği, kısa zamanda fark edildi. Henüz yaşı küçük olmasına rağmen, özellikle solo şarkılardaki performansı nedeniyle, 1964'de, diğer kardeşi Marlon'la birlikte gruba dahil edildi. Artık 5 üyeden oluşan kardeşler, grubun adını "The Jackson 5" olarak değiştirdi.
Michael Jackson...Öldü!?! 1003-84
"-мâйqâ
Cezalı Üye
Cezalı Üye

Kadın Mesaj Sayısı : 4627
Hobiler : KediLerimLe İlgilenmek~Psd Oynamak~ßisikLet Sürmek ~ Koşu Yarışı YapMak ;)
Lakap : Çita,Kedi qRaLiçHesi,DeMoN"SsS
Özel Başlık : Michael Jackson...Öldü!?! 3331

ßôJüqLérn aSaßndan aNcaq "  MînnoJss & Uqur böJüü & pukéLemun" Korunr r.r

oLd Me:Cemre

Michael Jackson...Öldü!?! Empty Geri: Michael Jackson...Öldü!?!

Mesaj tarafından Tweety_Zeynep Cuma Haz. 26, 2009 5:34 pm

Evette Michael Jackson öldü ile ilgili bir konu daha var
Tweety_Zeynep
Tweety_Zeynep
Forumun Polisi
Forumun Polisi

Kadın Mesaj Sayısı : 5926
Hobiler : BTopçu
Lakap : NazLı-Nazo-Tivitır/Tweety
Özel Başlık : Eski adım:Zeynep391-~acemi meLek~
Abicim seni çok seviyorum Wink
Ümitt İbrahim Kantarcılar<Seni çok seviyorum

Mesaj tarafından sensetive Cuma Haz. 26, 2009 6:15 pm

ben açmıştım zaten n,ye birdaha açıldı anlamadım knou kilit+çöp olurmu lütfen?
sensetive
sensetive
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 3168
Hobiler : dans etmek ve şarkı söylemek
Lakap : Je Je
Özel Başlık : Avril Lavigne Fan

Mesaj tarafından rüya Cuma Haz. 26, 2009 6:37 pm

KONU KİLİT+ÇÖP
rüya
rüya
ÇİLEK FORUM SÜPER FAN
ÇİLEK FORUM SÜPER FAN

Kadın Mesaj Sayısı : 3533
Özel Başlık : Only you...

- Similar topics