Çilek Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MODERATÖRLER VE POLİSLER MUHAKKAK OKUYUN !!!

MODERATÖRLER VE POLİSLER MUHAKKAK OKUYUN !!! Empty MODERATÖRLER VE POLİSLER MUHAKKAK OKUYUN !!!

Mesaj tarafından Tanımsız Çarş. Haz. 03, 2009 5:40 pm

Bakın arkadaşlar ;

Son zamanlarda yaşanan olaylar beni iyice gerdi . Canım sıkılmaya başladı .

Yaptıklarınız yönetim panelinden görünmüyor mu sanıyorsunuz ? O kadar burda kendimi yırtıyorum " Banladığınız üyeyi Ceza Tahtası'na yazın ! " diye ... Ama bazı arkadaşlar dışında takan yok .

İşte örnekler ... Nicklerle hiç uğraşamayacağım adlarınızı yazıyorum direk .
Spoiler:

Ve üyeyi neden banladığınızı üyenin profiline yazmıyorsunuz . Üyede giriş yaptığında sebep göremeyince benimle irtibata geçiyor .

Banlamaları geçtim . Neden herkes benim polislerim ve modlarım için " görevini iyi yapmıyor " diyor !

Ben size inandım . Güvendim . Biz bir aileyiz dedim .

Size ben yetkilerinizi sinir olduğunuz üyeyi banlayın , konuyu silin , hovarda gezin görevinizi yapmayın diye vermedim ki !

Ben size siz olduğunuz için bu rütbeyi verdim !

Ayrıca ; bundan sonra hiçkimse hiçbir şekilde şifresini kimseye vermeyecek ! Siz bu forumun yönetim ekibindesiniz . Bu forumun bir parçasısınız . Sizin hesabınızdan yapılan birşey sizin üstünüze kalır .

Bundan sonra dikkat edilmesini rica ediyorum . Lütfen yönetim ekibimize laf söylettirmeyin .

1 hafta boyunca bütün moderatör ve polisler kontrol edilecek . Görevini yapmayanların moderatörlüğüne ve polisliğine son verilecek .
Tanımsız
Tanımsız
Administratör
Administratör

Kadın Mesaj Sayısı : 1705
Hobiler : Photoshop ..
Özel Başlık : Photoshop Kraliçesi

- Similar topics